پیکاپ پاسپورت کانادا از دبی

پیکاپ پاسپورت کانادا از دبی

متقاضیانی که جهت مسافرت کشور کانادا را انتخاب کرده اند می بایست جهت تایید هویت به سفارت کانادا مراجعه نمایند با توجه به نبود سفارتخانه کانادا در ایران متقاضیان اخذ ویزای کانادا می بایست به یکی از کنسولگری های کانادا در آنکارا، استانبول ، دبی، ایروان ، ابوظبی و.. مراجعه نمایند متقاضیان بعد از دریافت ایمیل سفارت مبتنی بر اعلام جواب ویزای خود یک ماه زمان خواهند داشت تا نسبت به ارسال کردن پاسپورت خود به کنسولگری مربوطه اقدام نمایند، متقاضیانی که جهت انگشت نگاری کشور دبی را انتخاب کرده اند می بایست بعد از دریافت ایمیل سفارت مبتنی بر ارسال پاسپورت نسبت به پیکاپ پاسپورت کانادا از دبی اقدامات لازم را انجام دهند. شرکت اسکای لاین با داشتن سابقه ای درخشان در زمینه پیکاپ پاسپورت اماده ارائه هرگونه خدمات به متقاضیان پیکاپ پاسپورت کانادا از دبی می باشد.

پیکاپ پاسپورت کانادا از دبی

اخذ ویزای کانادا

متقاضیان سفر به کانادا می بایست بسته به هدف خود از مسافرت نسبت به اخذ یکی از ویزاهای توریستی، تجاری ، مطالعاتی و… تلاش نمایند جهت اخذ ویزای کانادا متقاضیان می توانند به روش دستی یا آنلاین اقدام به ارسال کردن  مدارک لازم نمایند لازم بذکر است که  روش دستی مستلزم حضور شخص متقاضی در سفارت مربوطه برای تحویل مدارک بوده ولی روش آنلاین مستلزم بارگذاری مدارک در سایت می باشد بعد از انتخاب کردن یکی از روش های فوق جهت ارسال مدارک، شخص ایمیلی از سفارت مبتنی بر حضور در یکی از کنسولگری های کانادا دریافت می نماید که از زمان ارسال ایمیل شخص حداکثر 30 روز زمان خواهد داشت تا جهت تایید هویت به یکی از کنسولگری های کانادا در آنکارا، استانبول ، دبی، ایروان ، ابوظبی و.. مراجعه  نماید.

فرایند پیکاپ پاسپورت کانادا از دبی

حضور متقاضیان در سفارت جهت انگشت نگاری وتایید هویت الزامی می باشد در این رابطه  فقط کودکان  پایین تر از 14 سال و افراد بالای 80 سال و افرادیکه  دارای پاسپورت کانادایی و مقیم در کانادا هستند از انگشت نگاری مستثنی هستند. بعد از انجام فرایند انگشت نگاری در سفارت مربوطه متقاضیان می توانند با پاسپورت خود به ایران بازگردند و منتظر اعلام نتیجه سفارت مبتنی بر پذیرش وعدم پذیرش اخذ ویزا باشند بطور معمول زمان اعلام نتیجه ویزا بین 1-3 ماه طول خواهد کشید؛ بعد از دریافت جواب مبتنی بر پذیرش اخذ ویزا متقاضی به مدت 30 روز زمان خواهد داشت تا نسبت به ارسال کردن پاسپورت به سفارت مربوطه اقدامات لازم را انجام دهد. در این زمینه شرکت هایی وجود دارد که فرایند پیکاپ پاسپورت کانادا از دبی را برای متقاضیان انجام می دهند از جمله فعالیت های شرکت اسکای لاین درزمینه پیکاپ پاسپورت و وقت سفارت می باشد که برای کسب اطلاعات بیشتر می توانید با کارشناسان ما در گروه اسکای لاین و با شماره های 4-22119951 (021) تماس حاصل نمایید.

مدارک لازم پیکاپ پاسپورت کانادا از دبی

متقاضیان فرایند پیکاپ پاسپورت کانادا از دبی می توانند برای اینکه شخصاً برای ارسال کردن پاسپورت به سفارت مربوطه مراجعه نکنند با ارائه دادن مدارک مورد نیاز به کارگزاران شرکت اسکای لاین فرایند ارسال پاسپورت را به کارگزاران واگذار نمایند، مدارک مورد نیاز پیکاپ پاسپورت کانادا از دبی عبارت است از :

  • اصل پاسپورت امضا شده
  • ارائه کپی از ایمیل دریافت شده از طرف سفارت
  • کپی از برگه واریزی سفارت
  • ارائه برگه وکالت نامه که متقاضی امضا کرده است.
  • ارائه 2 قطعه عکس رنگی 7*5 پشت نویسی شده برای ویزای اقامتی(حداقل یک عکس دارای مهرعکاسی باشد.)

 هزینه پیکاپ پاسپورت کانادا از دبی

شرکت اسکای لاین با داشتن تجربه سالیان متمادی در امر وقت سفارت و پیکاپ پاسپورت آماده ارائه خدمات مربوط به پیکاپ پاسپورت کانادا از دبی برای متقاضیان در اسرع وقت می باشد ؛ با توجه به هدف قراردادن رضایتمندی مشتریان در سرلوحه کار شرکت ، کارگزاران مجرب اسکای لاین فرایند ارسال پاسپورت متقاضیان را در مدت زمان بین 7-10 روز با هزینه ی بسیار خوب انجام می دهند فرایند پیکاپ پاسپورت کانادا از دبی بدین صورت است  که کارگزاران شرکت اسکای لاین بعد از دریافت مدارک مورد نیاز مدارک را با اولین پرواز موجود ارسال می کنند و بعد از ضمیمه شدن ویزا به پاسپورتها در اولین پرواز موجود پاسپورت ها به ایران بازگشت داده می شوند. هزینه درنظر گرفته شده برای انجام پروسه پیکاپ پاسپورت کانادا از دبی برای متقاضیان عزیز و آژانس های همکار بصورت زیر در نظر گرفته شده است :

خدمات

متقاضیان آزاد

آژانس های همکار

پیکاپ پاسپورت کانادا از دبی

200 هزار تومان + 61 لیر

180 هزار تومان + 61 لیر

 

جهت اخذ وقت سفارت کانادا با ما تماس بگیرید

 

 

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *