پیکاپ پاسپورت کانادا از آنکارا

پیکاپ پاسپورت کانادا از آنکارا

متقاضیان ویزای کانادا که درصدد دریافت یکی از ویزاهای تحصیلی، توریستی، مطالعاتی، تضمینی، شغلی، سرمایه گذاری، سوپر ویزا و.. می باشند می بایست بعد از اعلام نتیجه جواب ویزای خود نسبت به ارسال کردن پاسپورت خود به آنکارا اقدامات لازم را انجام دهند پروسه ارسال کردن  پاسپورت به آنکارا پیکاپ پاسپورت کانادا از آنکارا نامیده می شود و با توجه به اینکه حضور مجدد متقاضی در سفارت آنکارا مستلزم صرف هزینه و زمان می باشد متقاضیان می توانند با استفاده کردن از خدمات پیکاپ پاسپورت که توسط شرکت اسکای لاین ارائه داده می شود فرایند پیکاپ پاسپورت کانادا از آنکارا خود را کارگزاران ما محول نمایند و اطمینان داشته باشند که حداکثر زمان انجام فرایند پیکاپ پاسپورت کانادا از آنکارا توسط  کارگزاران اسکای لاین 7 – 10 روز  می باشد. جهت دریافت اطلاعات بیشتر در زمینه پیکاپ پاسپورت کانادا از آنکارا با شماره های 4-22119951(021) تماس حاصل فرمایید.

پیکاپ پاسپورت کانادا از آنکارا

فرایند درخواست ویزای کانادا از آنکارا

متقاضیانی که برای گردش و بازدید از خویشاوندان ، دلایل کاری، شغلی، اقامتی و.. درصدد مسافرت کردن به کشور کانادا هستند می بایست نسبت به اخذ ویزای کانادا اقدام نمایند؛ بدین منظور می بایست در اولین فرصت جهت مصاحبه اخذ ویزا وقت سفارت کانادا دریافت نمایند. با توجه به نبود سفارتخانه کانادا در ایران متقاضیان وقت سفارت کانادا می توانند به یکی از کنسولگری های کانادا در آنکارا ، استانبول ، دبی ، ایروان، ابوظبی  و دیگر کشورهای مورد تایید سفارت کانادا مراجعه نمایند؛ لازم به ذکر است که تعیین وقت سفارت کانادا به منزله مصاحبه با افسر سفارت نبوده  بلکه حضور متقاضی در سفارت صرفاً برای انگشت نگاری و تایید هویت می باشد.

جهت ثبت درخواست ویزای کانادا متقاضی می تواند با حضور در سفارت کانادا مدارک مورد نظر را به سفارت تحویل دهد یا اینکه به روش آنلاین اقدام به بارگذاری مدارک در سایت نماید که در مقایسه روش ها می توان گفت که فرایند درخواست ویزا به روش آنلاین سریعتر می باشد، بعد از تکمیل کردن اطلاعات و فرم های مورد نیاز در سایت متقاضی زمان خواهد داشت که در بازه زمانی 30 روزه برای انگشت نگاری و تایید هویت به کنسولگری کانادا در آنکارا مراجعه نمایند و مدارک مورد نیاز را به سفارت تحویل دهند و به ایران بازگردند. بطور معمول مدت زمان بررسی مدارک توسط سفارت و اعلام نتیجه ویزا بین 1-3 ماه بطول می انجامد که متقاضی می بایست بعد از اعلام نتیجه سفارت نسبت به ارسال پاسپورت خود به آنکارا اقدامات لازم را انجام دهد.

مدارک لازم برای پیکاپ پاسپورت کانادا از آنکارا

متقاضیان ویزای کانادا بعد از اعلام جواب اکسپت ویزا، حداکثر یک ماه زمان خواهند داشت تا نسبت به پیکاپ پاسپورت کانادا از آنکارا اقدام نمایند و با توجه به اینکه تحویل دادن پاسپورت به سفارت نیازی به حضور متقاضی در سفارت نخواهد داشت متقاضیان در صورت تمایل می توانند پروسه پیکاپ پاسپورت کانادا از آنکارا را به کارگزاران گروه اسکای لاین محول نمایند، در اینصورت با واگذار کردن فرایند پیکاپ پاسپورت کانادا  به گروه اسکای لاین فرایند پیکاپ پاسپورت کانادا از آنکارا ظرف مدت زمان 7-10 روز انجام خواهد شد. متقاضیانی که تمایل به انجام دادن پروسه پیکاپ پاسپورت کانادا از آنکارا توسط کارگزاران گروه اسکای لاین می باشند با ارائه مدارک زیر می توانند روال پیکاپ پاسپورت کانادا از آنکارا را به کارگزاران اسکای لاین محول نمایند.

  • اصل پاسپورت متقاضی
  • کپی از ایمیل سفارت مبتنی بر پیکاپ پاسپورت
  • ارائه رسید از وجه پرداخت شده به سفارت
  • ارائه برگه وکالت نامه که  متقاضی امضا نموده است.
  • برای پیکاپ ویزای مهاجرتی نیاز به 2  قطعه عکس 7*5  پشت نویسی شده نیز می باشد.(حداقل یک عکس دارای مهرعکاسی باشد.)

هزینه پیکاپ پاسپورت کانادا از آنکارا

شرکت اسکای مفتخر به ارائه خدماتی همچون وقت سفارت کانادا، پیکاپ پاسپورت به متقاضیان عزیز می باشد از اینرو متقاضیانی که نتیجه ویزای کانادا آنها اعلام شده است می توانند با ارائه مدارک مورد نیاز به کارگزاران شرکت اسکای  لاین و با پرداخت مبلغ مورد نظر پروسه ی ارسال پاسپورت به سفارت آنکارا را در ظرف مدت 7-10 روز توسط  کارگراران اسکای لاین بسپارند، دراین بین کارگزاران اسکای لاین با تحویل گرفتن مدارک مورد نیاز پاسپورت متقاضیان را با اولین پرواز موجود به سفارت آنکارا ارسال می کنند سپس بعد از برچسب خوردن ویزا به پاسپورت با اولین پرواز موجود پاسپورت  متقاضیان را به  ایران بازمی گردانند.

خدمات

متقاضیان عادی

آژانس های همکار

پیکاپ پاسپورت کانادا از آنکارا

200 هزار تومان به اضافه ی 61 لیر

180 هزار تومان به اضافه ی 61 لیر

 

جهت اخذ وقت سفارت کانادا با ما تماس بگیرید

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *