پیکاپ ویزای کانادا از ابوظبی

پیکاپ ویزای کانادا از ابوظبی

متقاضیان درخواست صدور ویزای کانا از امارات باید بدانند که در کشور امارات فقط پیکاپ ویزای کانادا از ابوظبی صورت گرفته و منحصر به پرونده های غیر مهاجرتی می باشد.بعد از اینکه درخواست شما به سفارت رسید، آن ها جواب مثبت یا منفی خود را تحت عنوان  Passport Request به ایمیل شما ارسال می کنند. در صورت مثبت بودن آن، شما باید این ایمیل را به همراه پاسپورت خود به سفارت کانادا در یکی از شهرهای آنکارا، استانبول تحویل دهید. در صورت تمایل به انجام این امر به صورت حضوری، می بایسیت فرم وکالت را به همراه مدارک مذکور به نماینده خود بدهید.

** لازم به ذکر است؛ در صورت اقدام به پیکاپ ویزا به صورت غیرحضوری پاسپورت افراد بالای 18 سال  حتما باید امضا داشته باشد و دقیقاً با امضای داخل فرم وکالت مطاقبت کند.

یکی از مواردی که باید به آن توجه کنید، انتخاب کنسولگری در شهری است که حضور شما درآن جا راحت تر باشد. نکته ی دیگر شرایط مربوط به پیکاپ پاسپورت از آن شهراست؛ به این معنا که آیا در مرحله صدور ویزا اجباری برای مراجعه مجدد متقاضی وجود دارد؛ یا خیر.برای صدور ویزای کانادا و درج آن در پاسپورت نیازی به حضور متقاضی نیست و شما میتوانید به راحتی از طریق پیکاپ پاسپورت، ویزای خود را دریافت کنید. بیشترین برتری پیکاپ ویزا هزینه کم آن نسبت به حضور خودتان در کشور مربوطه؛ و مزیت بعدی صرفه جویی در زمان شما می باشد.

مدت زمان پیکاپ پاسپورت در کارگزار سفارت ابوظبی 2 تا 3 هفته می باشد.  پاسپورت شما با اولین پرواز هفتگی ارسال می شود. و پس از آن پاسپورت ویزا خوردیتان با پرواز های هفته ی بعد آن به ایران فرستاده می شوند.

مدارک لازم برای پیکاپ ویزای کانادا از ابوظبی :

_ اصل پاسپورت امضا شده

_ برگه ی وکالت نامه ی امضا شده

_ ارسال 1 نسخه از وکالت نامه ی امضا شده به سفارت(ایمیلی که با متقاضی مکاتبه ها انجام می شود)

_ پرینت ایمیل سفارت

_ اصل رسید واریزی وجه سفارت(در صورت پرداخت اینترنتی – پرینت پرداختی سفارت)

**جهت ویزاهای اقامتی کانادا :

_2 قطعه عکس پشت زمینه سفید،رنگی،4*5،3*5 و پشت نویسی شده

 

 

هزینه و مخارج کلی پیکاپ ویزای کانادا از ابوظبی :

 

 

متقاضی

آژانس همکار

پیکاپ کانادا از ابوظبی

 

450 هزارتومان برای هر نفر 420 هزارتومان برای هر نفر

 

برای گرفتن وقت سفارت کانادا با ما تماس بگیرید .

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *